Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35402
Stary 14.09.2010, 08:53
arti napisał(a):Wyświetl post
Tylko żeby wcześniej przestał mieć naciągnięcia, zapalenia, katar itd.
Kadra szeroka jak nigdy - może jeszcze się powiększy, niedługo dwoma autokarami będą jeździć i tylko wyniki jakby nie takie...
Garguła? jest u nas taki piłkarz w ogóle? jakoś nie pamiętam....
Odpowiedz cytując