arti napisał(a):

Tylko żeby wcześniej przestał mieć naciągnięcia, zapalenia, katar itd.
Kadra szeroka jak nigdy - może jeszcze się powiększy, niedługo dwoma autokarami będą jeździć i tylko wyniki jakby nie takie...
|
Garguła? jest u nas taki piłkarz w ogóle? jakoś nie pamiętam....