Titto napisał(a):

Faktycznie, to co zrobił Skorża to duży błąd, myślę że jako trener powinien umieć ocenić potencjał zawodnika i powinien wiedzieć, że Niedzielan nawet wtedy byłby bardziej przydatny dla zespołu, aniżeli Beto.
Ja uważam, że Guła powinien dostać szansę gry w meczach, w których jakiś czas temu wystąpił spisywał się przyzwoicie.
|
Tylko żeby wcześniej przestał mieć naciągnięcia, zapalenia, katar itd.
Kadra szeroka jak nigdy - może jeszcze się powiększy, niedługo dwoma autokarami będą jeździć i tylko wyniki jakby nie takie...