tofik napisał(a):

Daj spokój. Płaczki będą płakać i nic na to nie poradzisz. Przecież oni wszystko wiedzą lepiej. Kto jest dobry, a kto słaby. Kogo podpisać. Dzisiaj przeczytałem, że nasza akcja bramkowa z Jagą była słaba, bo trwała, uwaga, za dlugo! Głupich nie sieją. Na szczęście jest taki przydatny przycisk - ignoruj.
To na prawdę działa i ułatwia czytanie forum.
|
A Ty czasem widzisz co się w klubie dzieje? U nas leży wszystko, sprzedaż biletów, transfery, sponsor i powiedz mi co się poprawiło od przyjścia Basałaja? Jest gorzej niż było, zatrudnił Holendrów i to jedyny plus. Przegrywamy mecze z Ruchem, Jagiellonią co jeszcze 2 lata temu było nie do pomyślenia. Zobaczymy co Stan z Robertem zrobią w zimie. Więc nie pisz mi tu bo ja w przeciwieństwie np. do naszego trenera Branco w akcji widziałem wiele razy. Jak go zobaczyłem na zdjęciu teraz to go nie poznałem, nadwaga niesamowita. Już grając w MSV wyglądał jak byczek, potem się go pozbyli. Jego atutami była szybkość i przebojowość, bramkę jaką zasadził w Eintrachcie palce lizać. Gdyby miał 3 lata mniej brać w ciemno na skrzydło ale nie na obronę, on tu przychodzi bo wie że w Anglii takiego "miśka" nie zatrudnią. Tyle dobrze że na testy. Mogę się mylić ale nie tędy droga