fanfan napisał(a):

Skąd wiesz że z niego zrezygnowali? Może to on nie chciał grać w drugiej lidze? Tego nie wiemy ale nie można zakładać że to właśnie klub zrezygnował z niego.
A dlaczego uważasz że Kameruńczyk jest szrotem a tamten Kolumbijczyk to dobry piłkarz? Może jest odwrotnie? Co wiemy o tamtym Kolumbijczyku ? To że ma 23 lata i gra całą karierę w swojej lidze. Czyli nie wiemy nic. Kameruńczyk grał w mocniejszych ligach, ma bardzo ważne doświadczenie i europejska piłka nie jest mu obca. Oczywiście ja nie mówię że się sprawdzi ale dajmy Maskantowi ocenić jego przydatność do zespołu , jeśli przekona trenera to znaczy że coś potrafi i później w meczach będzie musiał przekonać nas kibiców. A teraz na razie nie ma sensu pisać jaki on słaby , że szrot i nie ma sensu go podpisywać.
|
Kameruńczyk przez sam swój wygląd i nadwagę oraz wiek wygląda jak gracz wyeksploatowany...on nie będzie wzmocnieniem już, więc jaki sens go podpisywać? Skoro zarząd nikogo nie kupił to chyba oznacza że uznali damy radę? No chyba inaczej tego nie da się wyjaśnić. Bo jak myśleli że jest okazja sprzedać a i tak sprowadzi się darmowego to gratulacje. Branco pamiętam z gry w Eintrachcie, był to gracz wtedy nieobliczalny, wręcz szalony szokował fryzurą i zachowaniem. Potem loty obniżył, odnalazł się w MSV. Tam grał, ale powiedzmy sobie bardzo niepewnie w obronie, to nie jest typowy boczny obrońca, w ataku jeszcze coś gra, ale w obronie słabo, a tu leży nasz problem...