Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35396
Stary 14.09.2010, 08:00
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
kurcze czemu Widzew testuje 23 letniego Kolumbijczyka, a my szrot z Kamerunu... ;/
Właśnie o to mi chodzi, jakoś inne Polskie kluby testują młodszych zawodników a my jakieś niechciane odpady z Grecji i Anglii, rozumiem że jesteśmy w pilnej potrzebie ale na własne życzenie...lepiej postawić na kogoś z młodej ekstraklasy niż brać kolejne ogórki...ile to już takich graczy u nas było...Ci co myślą że ten Branco będzie zbawieniem to fajnie mają...problemu nie rozwiąże jeden gracz, u nas gra wygląda jakby nie było całej obrony...a za 3 miesiące zostaniemy z Kowalskim i Bunozą, niech lepiej szukają zastępców za Clebera...szkoda czasu na takie testy
Odpowiedz cytując