Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35394
Stary 14.09.2010, 07:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak go gdzieś odda za darmo, to już będzie miał się czym chwalić. Gość ma coraz dalej do osiemnastki nawet przy naszej obecnej kadrze, każdy kto ma kasę może ją wydać sto razy lepiej niż na niego.
Uważam, że sprzedaż Łoba jest niemożliwa, bo wymaga ona, oprócz zaangażowania Valcxsa, także dobrej woli po stronie Wojtka.
Nie sądze, żę jakikolwiek klub będzie mu chciał zaproponować nawet połowę wysokości kontraktu, który ma obecnie. Zatem czy nasz skrzydłowy zgodzi się na tak drastyczne obcięcie pensji? Nie sądze.
Odpowiedz cytując