Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15304
Stary 13.09.2010, 23:50
Moim zdaniem już teraz należy zacząć myśleć o sieci punktów umożliwiających nabicie biletu, kupno karnetu a w najbliższym czasie wyrobienie KK. Mogą to być albo "wyspy sprzedażowe" w galeriach handlowych (jak w Warszawie) albo saloniki prasowe (jak w Kielcach).

W najbliższym czasie w owych punktach powinny być wyrabiane KK (w każdym z tych miejsc winna być prosta cyfrówka połączona z komputerem aby szybko i sprawnie zrobić zdjęcie). Po zakończeniu wyrobu kart kibica, możliwość ich zrobienia powinna być cały czas w WŚ.

Karnety - kupno w/w punktach, zniżki dla przedłużających itd.

Bilety - 3 możliwości:
1) w punktach sprzedaży nabijane na kartę
2) przez internet, system mniej więcej jak na Legii
3) dla osób bez KK jedyna możliwość nabycia biletu to dajmy na to dzień meczu w kasach biletowych (wraz z wyrobieniem jednorazowej, papierowej KK). Taki bilet byłby droższy o opłatę manipulacyjną.

Oczywiście wszystkie punkty sprzedaży i system on-line musiały by być podłączone w sprawnie działająca sieć.


Taka moja wizja, raczej nierealna
Ostatnio edytowane przez wisl@k_TS : 13.09.2010 o godz. 23:53.
the end
Odpowiedz cytując