Moim zdaniem już teraz należy zacząć myśleć o sieci punktów umożliwiających nabicie biletu, kupno karnetu a w najbliższym czasie wyrobienie KK. Mogą to być albo "wyspy sprzedażowe" w galeriach handlowych (jak w Warszawie) albo saloniki prasowe (jak w Kielcach).
W najbliższym czasie w owych punktach powinny być wyrabiane KK (w każdym z tych miejsc winna być prosta cyfrówka połączona z komputerem aby szybko i sprawnie zrobić zdjęcie). Po zakończeniu wyrobu kart kibica, możliwość ich zrobienia powinna być cały czas w WŚ.
Karnety - kupno w/w punktach, zniżki dla przedłużających itd.
Bilety - 3 możliwości:
1) w punktach sprzedaży nabijane na kartę
2) przez internet, system mniej więcej jak na Legii
3) dla osób bez KK jedyna możliwość nabycia biletu to dajmy na to dzień meczu w kasach biletowych (wraz z wyrobieniem jednorazowej, papierowej KK). Taki bilet byłby droższy o opłatę manipulacyjną.
Oczywiście wszystkie punkty sprzedaży i system on-line musiały by być podłączone w sprawnie działająca sieć.
Taka moja wizja, raczej nierealna
