snyrting napisał(a):

|
Acapelo jak Staszek pchnie Łoba, to on nie będzie wielki, On będzie zwyczajnym cudotwórcą.
|
Jak go gdzieś odda za darmo, to już będzie miał się czym chwalić. Gość ma coraz dalej do osiemnastki nawet przy naszej obecnej kadrze, każdy kto ma kasę może ją wydać sto razy lepiej niż na niego.