Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15303
Stary 13.09.2010, 23:41
Grzesiek7 napisał(a):Wyświetl post
rav napisał(a):Wyświetl post
Nie ryzykuj, weź bilet na wszelki wypadek, gdyby coś się zacięło
Nie "na wszelki wypadek, tylko KONIECZNIE ! Bez biletu papierowego po prostu nikt nie wejdzie. Nic nie jest nabijane na KK, bo one nie są już niczym innym, jak tylko uproszczeniem przy zakupie biletu.
Sorry, masz rację. System miał opcję nabijania biletów na KK, ale pewnie to nie funkcjonuje, np. nie ma odpowiednich czytników na wszystkich kołowrotach.
Odpowiedz cytując