Grzesiek7 napisał(a):

rav napisał(a): 
Nie ryzykuj, weź bilet na wszelki wypadek, gdyby coś się zacięło
|
Nie "na wszelki wypadek, tylko KONIECZNIE ! Bez biletu papierowego po prostu nikt nie wejdzie. Nic nie jest nabijane na KK, bo one nie są już niczym innym, jak tylko uproszczeniem przy zakupie biletu.
|
Sorry, masz rację. System miał opcję nabijania biletów na KK, ale pewnie to nie funkcjonuje, np. nie ma odpowiednich czytników na wszystkich kołowrotach.