Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15302
Stary 13.09.2010, 23:41
Odstałem dziś swoje, to czuję się uprawniony do skomentowania forumowego krytytykanctwa.
Sprzedaż biletów zorganizowana była gorzej, niż kiepsko. Ale nie uważam, że jest to jakaś totalna wtopa klubu. Organizacja meczu, a co za tym idzie sprzedaży biletów na niemal ostatnią chwilę to efekt kłopotów z dokończeniem budowy i problem mocno tymczasowych rozwiązań wynajmu stadionu. Klub mocno nie doszacował popytu, a fajnie wyszło, że takowy jest!
Oczywistą winą Klubu byłaby dopiero wtopa przy meczu następnym
Odpowiedz cytując