Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15298
Stary 13.09.2010, 22:43
rav napisał(a):Wyświetl post
Nie ryzykuj, weź bilet na wszelki wypadek, gdyby coś się zacięło
Nie "na wszelki wypadek, tylko KONIECZNIE ! Bez biletu papierowego po prostu nikt nie wejdzie. Nic nie jest nabijane na KK, bo one nie są już niczym innym, jak tylko uproszczeniem przy zakupie biletu.
Odpowiedz cytując