rav napisał(a):

Nie ryzykuj, weź bilet na wszelki wypadek, gdyby coś się zacięło
|
Nie "na wszelki wypadek, tylko KONIECZNIE ! Bez biletu papierowego po prostu nikt nie wejdzie. Nic nie jest nabijane na KK, bo one nie są już niczym innym, jak tylko uproszczeniem przy zakupie biletu.