Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KrasnalFN
Member
Od: 04.2007
Offline
#
15295
13.09.2010, 22:04
sebanop
napisał(a):
Mam pytanie... Może trochę OT ale gdzie mogę znaleźć jakieś info na temat kart kibica
Jest możliwość wyrobienia jej w tej chwili (tzn nie że teraz prawie o 23 godzinie...
)
wstrzymane, prawdopodobnie do czasu nowych Kart Kibica lub ich powiązania z jakimś nowym systemem (pewnie chodzi o sprzedaż internetową)
KrasnalFN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KrasnalFN
Znajdź inne posty napisane przez KrasnalFN