Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Norek28
Member
Od: 11.2008
Offline
#
3295
13.09.2010, 21:46
Czy mogę jeszcze jutro liczyć ewentualnie na narożnik F? Jeżeli tak, jakie jest prawdopodobnieństwo ze i tam ludzie będą się włączać w doping, ktoś się może orientuje : >
Norek28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Norek28
Znajdź inne posty napisane przez Norek28