Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Norek28
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3295
Stary 13.09.2010, 21:46
Czy mogę jeszcze jutro liczyć ewentualnie na narożnik F? Jeżeli tak, jakie jest prawdopodobnieństwo ze i tam ludzie będą się włączać w doping, ktoś się może orientuje : >
Odpowiedz cytując