|
Czy nie dotarł ktoś z was do informacji w jakim terminie odbędą się wybory samorządowe ? Ustawowy termin znam. między 14.11.2010 a 09.01.2011. Termin nie został jeszcze ogłoszony ale sądzę, że nieoficjalnie mówi się już konkretnie o jakiejś dacie.
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
|