Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SuperDragon
Member
Od: 07.2010
Offline
#
3275
13.09.2010, 19:57
Mój kolega czekał 3,5 godz. na bilety.
Tylko Wisła TS !!!!
SuperDragon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SuperDragon
Znajdź inne posty napisane przez SuperDragon