KOMINEK napisał(a):

Stadion Wisły zapełniają:
Fanatycy
byli Fanatycy (tacy po 40)
Pikniki
tacy co chodza na Legie i Lecha itp.
tacy co chodzą gdy jest sukces/nowy trener/nowy stadion/nowy zawodnik
tacy co chodzą na puchary
tacy co ich koledzy/koleżanki wyciągną raz na rok na mecz
tacy co nie mają co zrobić to pójdą na mecz np. Wisły
i jeśli stadion ma żyć to oni wszyscy muszą się na R22 znaleść więc przestańcie sie przechwalać kto ile i gdzie
|
wódki mu polać.
a klapa organizacyjna to co innego.