Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3270
Stary 13.09.2010, 19:46
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Stadion Wisły zapełniają:
Fanatycy
byli Fanatycy (tacy po 40)
Pikniki
tacy co chodza na Legie i Lecha itp.
tacy co chodzą gdy jest sukces/nowy trener/nowy stadion/nowy zawodnik
tacy co chodzą na puchary
tacy co ich koledzy/koleżanki wyciągną raz na rok na mecz
tacy co nie mają co zrobić to pójdą na mecz np. Wisły

i jeśli stadion ma żyć to oni wszyscy muszą się na R22 znaleść więc przestańcie sie przechwalać kto ile i gdzie
wódki mu polać.

a klapa organizacyjna to co innego.
Odpowiedz cytując