Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3268
Stary 13.09.2010, 19:42
Stadion Wisły zapełniają:
Fanatycy
byli Fanatycy (tacy po 40)
Pikniki
tacy co chodza na Legie i Lecha itp.
tacy co chodzą gdy jest sukces/nowy trener/nowy stadion/nowy zawodnik
tacy co chodzą na puchary
tacy co ich koledzy/koleżanki wyciągną raz na rok na mecz
tacy co nie mają co zrobić to pójdą na mecz np. Wisły

i jeśli stadion ma żyć to oni wszyscy muszą się na R22 znaleść więc przestańcie sie przechwalać kto ile i gdzie
Odpowiedz cytując