Maciuś napisał(a):

|
Wyszlo na to ze Janas tez sie zeszmacil.
|
Wcale się nie zeszmacił, od dawna już taki był
Za Bakero tęsknić nie będę. Jednak sposób w jaki się z nim rozstano czyhając na najmniejszą wpadkę - żenada. Zresztą tak jak całe Dyskopolo Wojciechowskiego.