Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15285
Stary 13.09.2010, 19:13
No przerosło ich.Pomyj bym na nich aż tak nie wylewał, mam tylko nadziej że jak ktoś stał o 18 jeszcze w tej kolejce to mu okienka przed nosem nie zamknęli.

Muszą zrobić jakieś alternatywne formy dystrybucji no i powinni postawić na karnety i to grubo.Fanatyków(chodzi mi o wszystkich co będą chodzić regularnie) tylu nie mamy by zapełniać stadion(nawet te 19 tyś) a sporo kibiców ma to do siebie że wybiera mecze i też szybko im się sprawa nudzi.
Zachęcić autentycznie dobrą ceną karnetu, żeby nawet osoba która nie koniecznie łazi co mecz zobaczyła że to się realnie opłaca.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 13.09.2010 o godz. 19:15.
Odpowiedz cytując