loomp napisał(a):

|
Pragnę przypomnieć, że dla stadionu na 33tys. miejsc przewidziano nam 3, słownie: trzy kasy biletowe... Jeszcze raz powtarzam, integracja kart kibica z krakowską kartą miejską i dystrybucja biletów przez automaty KKM...
|
I jak będizesz wybierał miejsce? Pierwsze z rzędu? Nie ma co musi być dystrybucja internetowa, drukowane bilety, płatność przelewem i paypal, automatyczne ładowanie biletu na kartę po zakupie w internecie itp bez tego 30 tys miejsc do sprzedania będzie koszmarem nawet przy 10 kasach