Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 13.09.2010, 19:06
AYALA napisał(a):Wyświetl post
od 1 Listopada ( Wszystkich Świętych) wchodzi zakaz palenia w lokalach gastronomicznych.Ciekawe czy będzie przestrzegany ?
I bardzo dobrze - przyklad:
w wakacje bylem w sosnowcu u rodzinki i skoczylismy na frytki z dzieciakami do Sosnowiec Plaza i jakie bylo moje zdziwienie jak panie przy sasiednim stoliku wyciagnely fajki i zaczely palic w srodku centrum handlowego - kelner im przyniosl popielniczki i wszystko ok - a obok dzieci wdychaly ten syf.
Zaraz sie zmylismy a frytki poszly do kosza bo i tak byly do dupy - smakowaly jak robione na starym przypalonym oleju.

UK taki zakaz jest od dluzszego czasu - nie wolno nawet w pubach palic i wszyscy tego przestrzegaja.
Ciekawe czy w Polsce im to wypali.

Ja nie pale od 2005 roku. Palilem 15 lat - ostatnie kilka lat wiecej niz paczke dziennie.
Rzucilem i sie z tego ciesze I powiem szczerze ze w miejscach publicznych (przystanki , dworce kolejowe i autobusowe ,wszystkie miejsca gdzie jest micha do kupienia) powinien byc zakaz palenia.
Najbardziej mnie wkur*** ja ktos wsiada do autobusu i jeszcze przed samymi drzwiami faje w zebach trzyma a wszyscy musza to wachac.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując