Wielkość Valcxa jak dla mnie zweryfikuje sprawa Łobodzinskiego i Garguły. Zobaczymy jak się potoczą ich losy, bo jeżeli będą dalej przesiadywać na trybunach to dobrze byłoby im znaleźć jakieś kluby w przerwie zimowej.
Garguła oczywiście ma moją sympatię, może zacznie grać tak jak Niedzielan też się wkońcu odnalazł po kontuzji.
Ale Łobodziński to dla mnie priorytet

Valcx zyskałby moją wielką sympatię jakby gdzieś go opchnął
Drugą sprawą jest kontrakt Piotra Brożka.