|
Powiem szczerze, że ten Branco może i dobry jako zapchajdziura. Ale liczylem ze u nas takim zostanie Cikos a zimą pozyskamy kogoś lepszego do pierwszego składu. Jak ten podpisze na rok to do czerwca będzie miejsce blokował. Niech chociaz za rundę mu tylko zapłacą , a nie dłuższy kontrakt...
|