Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15279
Stary 13.09.2010, 17:58
MatMario napisał(a):Wyświetl post
No i luksus kupowania biletu.Jakie miejsce, widzi pan na monitorze, ty żeby to zobaczyć musisz zanurkować za ladę. Podpowiem panie Basałaj, można do jednego komputera dwa monitory podłączyć. FRONTEM DO KLIENTA!

Ale do tego jest potrzebny komputer z kartą graficzną! I nie wiem czy raczą zainwestować taką kasę w karty graficzne i drugie monitory
Poza tym wystarczyłby jeden monitor gdyby było to rozwiązane tak jak w kinach.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 13.09.2010 o godz. 18:02.
Odpowiedz cytując