Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35384
Stary 13.09.2010, 17:55
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Jestem jednak zdania że taki 30 latek będzie blokował miejsce Czekajowi,Chrapkowi czy Rado a oni muszą sie ogrywac
Nie zgodzę się z Tobą. Zresztą żaden z tych zawodników nie jest lewym obrońcom a nawet jakby był to i tak trener wolałby przesunąć na tą pozycję kogoś z pomocy. My walczymy o Mistrzostwo , musimy wystawiać najlepszych , nie jesteśmy drużyną do ogrywania młodych . Młodzi dostaną szansę gdy będzie plaga kontuzji i nie będzie innego wyjścia ,teraz przecież grają w Młodej Ekstraklasie , mogą później pójść na wypożyczenie , rozwijać się , nikt im nie blokuje miejsca, wszystko zależy od nich i od ich ciężkiej pracy. Po prostu w takiej drużynie jak Wisła kadra musi być kompletna , a na pozycji bocznego obrońcy mamy wakat więc i tak ktoś musi przyjść , nie ważne czy to będzie ten Branco czy ktoś inny , mniej ważne czy teraz przyjdzie czy w zimie ale ktoś musi wypełnić tą lukę i ta osoba chcąc nie chcąc będzie "blokowała" miejsce młodemu zawodnikowi , oczywiście ta osoba musi być wystarczająco dobra.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 13.09.2010 o godz. 17:59.
Odpowiedz cytując