|
Ma ktoś może jakiś pomysł, jak dostać się w piątek po meczu do Zakopanego ? PKP proponuje jazdę o 22:30 i przyjazd o 7 rano ( !! ), czyli 8 godzin podróży. Niestety muszę kombinować, bo już dawno zaplanowałem weekend a serce się kraja na myśl o nieobecności na takim meczu.
"Bo nasza ARMIA to potęga"
|