Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3226
Stary 13.09.2010, 17:25
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie ma przywilejów w kupowaniu biletów i to się chwali, z całym szacunkiem dla kibicujących.
Nie wiem Pirat o co Ci chodzi generalnie.
Jestem piknikiem, ale pare nalepek z karnetów mam na KK w tym również te z SS. A teraz z powodu jakiejś ch.jowej organizacji nie kupie biletu bo nie ma takiej opcji, żebym mógł stanąć w tej kolejce. Bo mam robote i dziecko.
Dawniej można było spokojnie podejść do WŚ i omijając ogonek kupić sobie bilet.

Mówisz o klientach?
Kiedyś mi się chciało iść i wyrobiłem sobie KK. Potem mi się chciało i kupowałem karnet na R22. Potem mi się chciało i jeździłem na SS. A teraz mi się też chce, tylko pewnie nie będę mógł bo w kolejce stoją między innymi ci, którym się wcześniej nie chciało bo padało na głowę, bo Hutnik daleko.

Jestem w miarę lojalnym klientem i jako taki powinienem zostać doceniony w jakiś sposób.

Jak dla mnie kolejność sprzedaży powinna być taka, że najpierw byi karnetowcy, potem reszta poisadaczy KK, a potem wszyscy.

A państwo którzy kupili karnety do Sosnowca w liczbie sztuk 70 czy ile tam tego było, bilety na mecz powinni od klubu w podzięce dostać ZA DARMO.
Odpowiedz cytując