Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15277
Stary 13.09.2010, 17:23
Problemem też było uruchomienie kolejnych dwóch okienek w kasach... Na pytanie: dlaczego? Odpowiedziano mi, "ponieważ nie ma komputera".

Szacunek do kibiców w profesjonalnym klubie musi być...

Odpowiedz cytując