|
Dla mnie Wisła SA dziś kolejny raz pokazała swoją nieudolność. Niech te kolejki które stoją pod stadionem uświadomi wam jak oni pracują, przewidują i działają.
Organizacyjnie to oni są na poziomie ZIKiT. Nie wymyślić tego że będzie trzeba sprzedać tyle a tyle biletów, w żaden sposób się nie zabezpieczyć. Co ciekawszy mecz z biletami jest taka sama zadyma. Pierwszy raz Parma, później z 3 razy w roku przynajmniej. Profesjonalny klub.
Dla mnie to jest podsumowanie, przy tej budowie burdel jest wszędzie gdzie się da, a kibice którzy coś chcieli poprawić są zlewani z góry na dół.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|