Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
Od: 06.2010
Offline
#
3216
13.09.2010, 16:53
Nie wie ktos ile biletow zostalo sprzedanych?bo widze dzisiaj kolejeczki niezle sa;p ja w sobote sobie kupilem juz...na G moze zaraz zabraknac biletow o ile jeszcze sa wogole
Daif1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daif1906
Znajdź inne posty napisane przez Daif1906