Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3216
Stary 13.09.2010, 16:53
Nie wie ktos ile biletow zostalo sprzedanych?bo widze dzisiaj kolejeczki niezle sa;p ja w sobote sobie kupilem juz...na G moze zaraz zabraknac biletow o ile jeszcze sa wogole
Odpowiedz cytując