Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
3211
13.09.2010, 16:45
Strach się bać co będzie przed Legią. Dziś spędziłem wspaniałe 3,5h przed stadionem. Ale z drugiej strony powinniśmy się cieszyć, że jest takie zainteresowanie. Tylko Wisła !
hide
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hide
Znajdź inne posty napisane przez hide