Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3211
Stary 13.09.2010, 16:45
Strach się bać co będzie przed Legią. Dziś spędziłem wspaniałe 3,5h przed stadionem. Ale z drugiej strony powinniśmy się cieszyć, że jest takie zainteresowanie. Tylko Wisła !
Odpowiedz cytując