" Zarząd sekcji futsalu T.S. Wisła Krakbet Kraków, zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz sponsor strategiczny sekcji firma Krakbet dziękują wszystkim kibicom, którzy wsparli Wiślaków w piątkowym meczu z Akademią FC Pniewy. Jednocześnie włodarze klubu serdecznie zapraszają na kolejny mecz drużyny spod Wawelu, który odbędzie się w najbliższą sobotę (18 września 2010 roku) o godzinie 17:00. WSTĘP WOLNY! Przeciwnikiem Wisły Krakbet będzie zespół Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" mimo, iż w pierwszej kolejce uległy wielokrotnemu mistrzowi Polski Clearexowi Chorzów 4:5 to wynik do końca był sprawą otwartą (Chorzowianie zdobyli zwycięską bramkę dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego). Pokazuje to, że sobotni mecz nie będzie dla Wisły łatwym spotkaniem. Po meczu wszyscy zawodnicy podkreślali, że w zwycięstwie z mistrzem Polski AFC Pniewy duży udział miała zgromadzona publiczność, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły Kraków i jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i regularnego dopingu dla Wiślaków."
www.wislafutsal.pl