Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35379
Stary 13.09.2010, 15:39
AYALA napisał(a):Wyświetl post
bo bym wolał żeby ogrywał się Rado albo młody wychowanek z MESY a nie 30 latek z 2 ligi
skoro Cikos z 2 ligi może to czemu mużin nie moze.

Rado gra na innej pozycji.

Ja ufam ludziom którzy maja znaczenie w klubie, trener i dyr. sportowy i nie sadze zeby brali i podpisywali ludzi którzy sa chujowi slabi i w ogole.
Młodzi wychowankowie MESY, za Kasperczaka byli przesłabi, i nagle cudowne ozdrowienie?

myśle tez , ze gdyby na testy przyjechał Chavez jako wolny zawodnik to nie podpisalibyśmy go. A że przyjechał jako supertransfer, i 90% forum prawie sie z radości...
no ale taki nasz kraj, bo przeciez taki Manu miał z Cabralem miażdzyć. I póki co miażdzą, ale orzechy w parku
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując