AYALA napisał(a):

|
bo bym wolał żeby ogrywał się Rado albo młody wychowanek z MESY a nie 30 latek z 2 ligi
|
skoro Cikos z 2 ligi może to czemu mużin nie moze.
Rado gra na innej pozycji.
Ja ufam ludziom którzy maja znaczenie w klubie, trener i dyr. sportowy i nie sadze zeby brali i podpisywali ludzi którzy sa chujowi slabi i w ogole.
Młodzi wychowankowie MESY, za Kasperczaka byli przesłabi, i nagle cudowne ozdrowienie?
myśle tez , ze gdyby na testy przyjechał Chavez jako wolny zawodnik to nie podpisalibyśmy go. A że przyjechał jako supertransfer, i 90% forum prawie sie z radości...
no ale taki nasz kraj, bo przeciez taki Manu miał z Cabralem miażdzyć. I póki co miażdzą, ale orzechy w parku