|
Ciekawi mnie jak długo Maaskant będzie zasiadał na trenerskiej ławce bo chyba nie skończy jak Bakero że będąca na 1szym miejscu w tabeli jego niepokonana od kilku kolejek drużyna żegna się z trenerem po jednej przegranej w tym sezonie w przypadku Holendra może być po kolejnej chociaż w to raczej nie wierze bo lepszego klona Petrescu niż ten holenderski Roberto Mancini(bynajmniej dla mnie jest trochu podobny) w Wiśle raczej nie będzie
edit: chodzi oczywiście o Petrescu? Ostatnio zrobiła się taka jakaś moda na dodawanie na końcu nazwiska Rumuna tego "e"
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 13.09.2010 o godz. 15:55.
|