Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35378
Stary 13.09.2010, 15:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ok jest słaby beznadziejny nie potrafi kopać ani nic jest dnem
Jesteś szcześliwszy?
bo bym wolał żeby ogrywał się młody Rado,Chrapek,Czekaj a nie 30 latek z 2 ligi
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.09.2010 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując