Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
35377
13.09.2010, 15:26
Ludzie , co z tego , że on jest na testach?
To nie znaczy , że juz podpisał kontrakt.
Przecież rzadko , który testowany jest zatrudniany.
Jak będzie dobry to go wezmą i tyle.
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac