Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 13.09.2010, 15:19
no jak ogladalem mecz z Jaga to poczatek mnie bardzo zaskoczyl a gdy przy akcji bramkowej zobaczylem jak pieknie i dlugo wymieniali pilke od razu pomyslalem ze w koncu zmienia sie gra Wisly. Widac bylo to w tym meczu mam nadzieje ze z meczu na mecz bedzie coraz lepiej.
Odpowiedz cytując