|
no jak ogladalem mecz z Jaga to poczatek mnie bardzo zaskoczyl a gdy przy akcji bramkowej zobaczylem jak pieknie i dlugo wymieniali pilke od razu pomyslalem ze w koncu zmienia sie gra Wisly. Widac bylo to w tym meczu mam nadzieje ze z meczu na mecz bedzie coraz lepiej.
|