Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
35372
13.09.2010, 15:04
marcin19876
napisał(a):
mam pytanko co z certyfikatem Bouhari'ego
?czy klub nie moze przez UEFA wymóc na turkach zeby go wkoncu wysłali, on musi zagrac w nastepnym meczu!!!!!!!
no to juz jest troche kpina zeby jeszcze nie przyszedl. moze na nastepny mecz z Korona tez nie bedzie mogl zagrac? moglby sie w koncu ktos za to zabrac
Damian1241
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damian1241
Znajdź inne posty napisane przez Damian1241