rav napisał(a):

|
Przedsprzedaż dla 70 osób to bezsens, ale można to było rozwiązać elegancko. Chociażby prawem zakupu bez kolejki i 10-złotową zniżką.
|
Przecież ostatnie karnety były na Hutnika!
Odniosłeś się pewnie tylko do zakupu karnetu wiosennego, sorki. Niemniej jednak szacunek należy się również, a może tym bardziej tym 70 osobom (72 chyba ;-) ).