Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zig
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3150
Stary 13.09.2010, 13:13
rav napisał(a):Wyświetl post
Przedsprzedaż dla 70 osób to bezsens, ale można to było rozwiązać elegancko. Chociażby prawem zakupu bez kolejki i 10-złotową zniżką.
Przecież ostatnie karnety były na Hutnika!

Odniosłeś się pewnie tylko do zakupu karnetu wiosennego, sorki. Niemniej jednak szacunek należy się również, a może tym bardziej tym 70 osobom (72 chyba ;-) ).
Powód: uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez zig : 13.09.2010 o godz. 13:22.
Odpowiedz cytując