|
No Kupisz jak na razie szaleje, ale dlaczego nie pójść tym tropem i nie spróbować młodych zawodników którzy jeszcze siedzą za granicą, przykładowo Białkowski, Cywka, Krychowiak,Siebert, Janota, Miśkiewicz, Króla może.
Czy choćby powalczyć o Janczyka
Ostatnio edytowane przez TeeS88 : 13.09.2010 o godz. 12:58.
|