Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35366
Stary 13.09.2010, 12:34
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
P.S - Teraz widze, ze to defensywny pomocnik, kolejny?
A ilu my mamy tych defensywnych pomocników? Sobola i Wilka? Potrzebujemy co najmniej 4 w kadrze jeśli planujemy grać 4-3-3 lub 4-2-3-1 choć ja wolę określenie środkowy pomocnik ponieważ w dzisiejszych czasach środkowy pomocnik który potrafi tylko przeszkadzać nie jest potrzebny dobrym zespołom . Potrzebujemy w środku zawodników którzy będą harować ale również inicjować nasze akcje , rozgrywać , podłączać się do akcji ofensywnych,itp. My na środku podobnie jak na bokach obrony mamy spory deficyt dobrych piłkarzy. Oprócz wspomnianej wcześniej dwójki jest jeszcze Jirsak który nie przekonuje ale jako rezerwowy w tej rundzie może być. Garguła rzadko kiedy grał jako taki typowy środkowy pomocnik i nie widzę go w tej roli, tutaj trzeba zapier..... a Guła to taki Stilic. Przeważnie grał jako podwieszony napastnik , typowy rozgrywający który ma mniej zadań w defensywie bądź na lewej pomocy. Kasperczak go zaczął wystawiać na środku i Guła nie przekonywał . Oby się w końcu wyleczył i niech rywalizuje o miejsce z Boukharim ,Żurawskim czy Riosem na pozycji właśnie rozgrywającego . Co do tego Kameruńczyk to nie traktowałbym go jako wzmocnienie środka pomocy jeśli oczywiście podpisałby kontrakt w co wątpię.
Odpowiedz cytując