Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3139
Stary 13.09.2010, 12:32
jakby ceny byly wyrownane mniej wiecej a nie przeskok 100% to by nie bylo takiej kolejki.Ja sie wybieram kolo 16 po pracy, ciekawe czy cos zostanei na G, piszcie kto moze ile gdzie zostalo
Odpowiedz cytując