Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
35364
13.09.2010, 12:19
Zebysmy mieli tyle forsy zeby mozna bylo sobie pozwolic na zakup sadloka grosickiego cetnarskiego wtedy druzyna bylaby odmlodzona i jak wzmocnona.
Damian1241
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damian1241
Znajdź inne posty napisane przez Damian1241