Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35360
Stary 13.09.2010, 12:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a może go zatrudnia na pół roku/rok żeby był w razie niebezpieczeństwa.
"Golański jedyna sensowna opcja" - I tutaj oczekuje z Twojej strony argumentów DLACZEGO

Moga nawet zatrudnic misia pande, jeśli będzie dawał rade i będzie oddawał 100% z siebie.

No ale brzydki, za mały, za stary, nazwisko jakieś takie słabe, NIKT NIE WIE JAK GRA ale i tak źle!
Forumowi scouci 2010

Gwarantuje Ci że z tego kolesia nie będzie żadnego pożytku do grudnia zostało 2,5 miesiąca więc po co tracić na niego kasę, Golański był o tyle lepszy bo jest Polakiem, aklimatyzacja nie trwałaby długo, jest młodszy i sprawdził się w naszej lidze, kiedyś zabiegało o niego FC Porto, nie grał w Rumunii bo nie chciał obniżyć zarobków. Jak porównałem zdjęcia Branco kiedy grał w MSV Duisburg i teraz to koleś zanim dojdzie do formy (jeśli) to będzie po rundzie, jest za gruby...zawodnicy z afryki są chimeryczni...to nie jest gracz taki ja nasz Marokańczyk, jego trenował Maaskant i wie na co go stać, Branco ryzyko zbyt duże...
Odpowiedz cytując