Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35359
Stary 13.09.2010, 12:00
Witam,

Co do Branco to poki co zachowajmy spokoj. Koles dopiero przyszedl na testy, nikt nie mowi ze bedziemy go odrazu brac. Maaskant zobaczy co potrafi na ten moment, oceni ile ewentualnie trzeba by nad nim popracowac i wtedy zobaczymy. Wierze ze Nasz obecny trener troche lepiej umie oceniac zawodnikow niz Nasi poprzedni szkoleniowcy i ze pochopnych decyzji nie bedzie. Chavez z kolei widac ze musi byc mocno "zapuszczony" kondycyjnie skoro Maaskant poki co woli stawiac na coraz wolniejszego juz Clebera niz na niego. Zreszta opinie plynac z jego meczy w ME tez chyba nie daja poki co powodow do optymizmu ale licze ze jednak bedziemy mieli z niego pocieche w niedlugiej przyszlosci.


Co do reszty transferow i spekulacji. Co po niektorzy mowia ze za rok odejda wszyscy wypozyczeni i jesl siei uda i bedzemy grac w pucharach to bedzie znow nowy zespol, brak zgrania i znowu szybko odpadniemy. To wszystko jest racja. Ale moze bedzie tak ze juz w zimie nadejdzie weryfikacja co do kilku graczy i juz w zimie sie im podziekuje za gre dal Nas i skonczy wczesniej wypozyczenie, w zamian pozyskujac lub ponownie wypozyczajac zawodnikow ktorych juz szuka dyrektor sportowy. Wtedy problem zgrania praktycznie by zniknal. Wiadomo ze taka taktyka moglaby miec zle skutki w Naszej lidze i mogloby sie to skonczyc miejscem poza pucharami. Jesli tak by sie stalo to i tak uwazam ze gra jest warta swieczki. Mozna by w ten sposob zbudowac nowy zespol, z zawodnikami na kazda pozycje i miejmy nadzieje o okreslonej jakosci ktora pozwalalby nie tylko siegac po Mistrzostwo Polski ale i skutecznie wlaczyc na arenie miedzynarodowej.


Pozdro
Odpowiedz cytując