Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35357
Stary 13.09.2010, 11:53
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie paranoja w klubie trwa dalej, po co go zatrudniać skoro i tak jest zaawansowany wiekowo, ma nadwagę i wszędzie sprawiał problemy (kolejna strata kasy na niepotrzebne testy ogóra)...niedawno nasz dyr. sportowy mówił zupełnie co innego, mam nadzieje że go nie zatrudnią, Golański to była jedyna sensowna opcja, skoro pożałowali niech się nauczą i poczekają do zimy na efekty tej indolencji...zamiast szukać szmelcu który nie ma gdzie się podziać niech szykują wzmocnienia na zimę. Zobaczymy co Ci holendrzy potrafią bo na razie to nic nie pokazali...
a może go zatrudnia na pół roku/rok żeby był w razie niebezpieczeństwa.
"Golański jedyna sensowna opcja" - I tutaj oczekuje z Twojej strony argumentów DLACZEGO

Moga nawet zatrudnic misia pande, jeśli będzie dawał rade i będzie oddawał 100% z siebie.

No ale brzydki, za mały, za stary, nazwisko jakieś takie słabe, NIKT NIE WIE JAK GRA ale i tak źle!
Forumowi scouci 2010
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując