|
Dla mnie paranoja w klubie trwa dalej, po co go zatrudniać skoro i tak jest zaawansowany wiekowo, ma nadwagę i wszędzie sprawiał problemy (kolejna strata kasy na niepotrzebne testy ogóra)...niedawno nasz dyr. sportowy mówił zupełnie co innego, mam nadzieje że go nie zatrudnią, Golański to była jedyna sensowna opcja, skoro pożałowali niech się nauczą i poczekają do zimy na efekty tej indolencji...zamiast szukać szmelcu który nie ma gdzie się podziać niech szykują wzmocnienia na zimę. Zobaczymy co Ci holendrzy potrafią bo na razie to nic nie pokazali...
|