Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35356
Stary 13.09.2010, 11:39
Dla mnie paranoja w klubie trwa dalej, po co go zatrudniać skoro i tak jest zaawansowany wiekowo, ma nadwagę i wszędzie sprawiał problemy (kolejna strata kasy na niepotrzebne testy ogóra)...niedawno nasz dyr. sportowy mówił zupełnie co innego, mam nadzieje że go nie zatrudnią, Golański to była jedyna sensowna opcja, skoro pożałowali niech się nauczą i poczekają do zimy na efekty tej indolencji...zamiast szukać szmelcu który nie ma gdzie się podziać niech szykują wzmocnienia na zimę. Zobaczymy co Ci holendrzy potrafią bo na razie to nic nie pokazali...
Odpowiedz cytując