Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35355
Stary 13.09.2010, 11:29
Tragedia - tylko tyle powiem. Jakby chcial u nas popracowac za 2-3 tys zlotych miesiecznie to moze byc... inaczej to nie wart kasy. To nie jest gosc pokroju doswiadczenia Boukhariego... Rownie dobrze mozna dac szanse Nalepie.
Odpowiedz cytując