Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
35355
13.09.2010, 11:29
Tragedia - tylko tyle powiem. Jakby chcial u nas popracowac za 2-3 tys zlotych miesiecznie to moze byc... inaczej to nie wart kasy. To nie jest gosc pokroju doswiadczenia Boukhariego... Rownie dobrze mozna dac szanse Nalepie.
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza