Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Wałek
Junior Member
Od: 05.2006
Offline
#
15265
13.09.2010, 11:28
Widzieliście pomysł FortArta odnośnie bieżni lekkoatletycznej na stadionie Wisły ? Czy rzeczywiscie jest to realne tak jak on pisze ?
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=13198
Wałek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wałek
Znajdź inne posty napisane przez Wałek