Wyświetl pojedynczy post
Falmokirak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35354
Stary 13.09.2010, 11:19
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Chavez całe życie grał w półamatorskiej lidze. A ten Kameruńczyk grał w paru dobrych klubach. Co nie zmienia faktu, że i tak już mamy za dużo graczy różnych narodowości. Cały czas obstaje przy tym, że można postawić na obcokrajowców, ale według klucza geograficznego. Nie pogardziłbym np. 3 - 4 Argentyńczykami w pierwszym składzie Wisły. Łatwiej byłoby im się zaaklimatyzować i wkomponować w drużynę. A tak, to jeszcze Chińczyka i Australijczyka w drużynie nam brakuje.
Chevez nigdy nie grał w europie a ten testowany kilka lat spędził już w europie więc niema co porównywać, nie powinno być problemu z aklimatyzacją.

Prawda taka że z kartą w ręku ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego, zawsze będzie jakieś ale na tym forum ale też inna sprawa ilu my zawodników już testowaliśmy a ilu z nich zakontraktowaliśmy ? Odpowiedz co do jego przyszłości w naszym klubie jest chyba jasna
Odpowiedz cytując